|
|
Strikk dukkeklær til dukken din
Dukkene Beate og Bernt får nye, flotte juleklær
Strikk juleklær - 0036D - Beate & Bernt Kjole, Strømper, Truse, Hårbånd til Beate, Bluse, Selebukse og julesko til Bernt. (Strikkemønstret passer 17"-18" dukker.)
Beate og Bernt er to små dukker som har fått nye, strikkede juleklær, ...
...og nå gleder de seg veldig til jul.
Målfrid kommer her med årets juleklær til dukken. Juleklærne passer også godt til American Girl dukken Gwen, på bildet til venstre.
 
|
|



Les dette! SiteBuildIt (SBI) som er leverandør av nettstedets tekniske system gjennomfører om kort tid en omfattende oppgradering. Det medfører i overgangsperioden at navigasjonsfeltet befinner seg på høyre side slik som ovenfor. Litt uvant, med for en stund gjør samme nytten.
Oppgraderingen medfører økt mulighet for å lage nettstedet mer interessant og informativt for deg, vi kommer snart til å ta i bruk denne ekstra "høyre-kolonnen" for å vise forskjelling innhold på forskjellige sider. En tid fremover vil innholdet være det samme på alle sidene
Gratis mønster Bestill nyhetsbrevet og få denne nydelige strikkeoppskriften ANNE gratis (klikk på bildet) |  |
|